UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w sposobu wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim dokonało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w klas do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w finale pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał ponad efekt w mierze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię wysoce dumny z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie jedynie na zawodach ale jednocześnie na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam szansę że inne lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe wyniki nie jedynie na scenach kraju a również jednocześnie na matach Europy bądź też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najkrótszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments