Pożyczka pod zastaw mieszkania bez BIK

Pożyczka pod zastaw mieszkania bez BIK

Artykuł Miesiąca

Pożyczka pod zastaw mieszkania bez BIK charakteryzuje się tym, że każdy z pożyczkobiorców nie jest sprawdzamy w bazach dłużników i może uzyskać takie zobowiązanie finansowe bez jakiegokolwiek problemu. Jedyne co trzeba spełnić, aby móc taką pożyczkę uzyskać to: posiadać obywatelstwo polskiego, dysponowanie pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadanie ważnego dowodu osobistego, jak również bycie osobą pełnoletnią oraz dysponowanie aktem własności danej nieruchomości, którą chcielibyśmy zastawić.

W obecnej chwili bardzo dużo firm pożyczkowych, jak również lombardów oferuje udzielanie takich pożyczek. Jest to bowiem zarówno korzyść dla danej firmy pożyczkowej, ale również dla nas, jako dla pożyczkobiorców. Z takiego rozwiązania z roku na rok zaczyna korzystać coraz większa liczba osób, a wszystko dlatego, ponieważ wiąże się z tym działaniem wiele wymiernych korzyści.

Dlaczego pożyczki pod zastaw mieszkania bez BIK cieszą się aż tak dużą popularnością?

Pożyczki pod zastaw mieszkania bez BIK cieszą się aż tak dużą popularnością, ponieważ są o wiele łatwiejsze do uzyskania niż na przykład kredyty bankowe, a przy czym należy spełnić wyłącznie minimum formalności, aby móc je uzyskać. Pożyczki takie można przeznaczyć na dowolny cel. Dodatkowo należy zaznaczyć, że firmy pożyczkowe w przypadku takiego zobowiązania finansowego nie będą oczekiwały od nas dostarczenia zaświadczenia o osiąganych dochodach. Warto zajrzeć też na stronę internetową: kredytomarket.pl.

Czym jest BIK?

BIK to nic innego jak Biuro Informacji Kredytowej. W bazie takiej są przechowywane wszystkie informacje odnośnie zaciąganych przez nas zobowiązaniach finansowych. Przy czym informacje te nie są wyłącznie przechowywane, ale również udostępniane. Są one udostępniane wszystkim instytucjom finansowym w sytuacji, gdy wnioskujemy o pozyskanie pożyczki lub kredytu. Dlatego należy pamiętać, aby wszystkie nasze zobowiązania finansowe spłacać w sposób terminowy. Informacje o zaciągniętych przez z nas zobowiązaniach finansowych mogą być przechowywane w takim miejscu bez naszej zgody nawet przez okres pięciu lat.

Podsumowanie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez sprawdzania w bazie Biura Informacji Kredytowej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Pożyczka pod zastaw mieszkania bez BIK charakteryzuje się tym, że każdy z pożyczkobiorców nie jest sprawdzamy w bazach dłużników i może uzyskać takie zobowiązanie finansowe bez jakiegokolwiek problemu. Jedyne co trzeba spełnić, aby móc taką pożyczkę uzyskać to: posiadać obywatelstwo polskiego, dysponowanie pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadanie ważnego dowodu osobistego, jak również bycie osobą pełnoletnią oraz dysponowanie aktem własności danej nieruchomości, którą chcielibyśmy zastawić. W obecnej chwili bardzo dużo firm pożyczkowych, jak również lombardów oferuje udzielanie takich pożyczek.

 

Jest to bowiem zarówno korzyść dla danej firmy pożyczkowej, ale również dla nas, jako dla pożyczkobiorców. BIK to nic innego jak Biuro Informacji Kredytowej. W bazie takiej są przechowywane wszystkie informacje odnośnie zaciąganych przez nas zobowiązaniach finansowych. Przy czym informacje te nie są wyłącznie przechowywane, ale również udostępniane. Są one udostępniane wszystkim instytucjom finansowym w sytuacji, gdy wnioskujemy o pozyskanie pożyczki lub kredytu. Dlatego należy pamiętać, aby wszystkie nasze zobowiązania finansowe spłacać w sposób terminowy. Pożyczki pod zastaw mieszkania bez BIK cieszą się aż tak dużą popularnością, ponieważ są o wiele łatwiejsze do uzyskania niż na przykład kredyty bankowe, a przy czym należy spełnić wyłącznie minimum formalności, aby móc je uzyskać. Pożyczki takie można przeznaczyć na dowolny cel. Dodatkowo należy zaznaczyć, że firmy pożyczkowe w przypadku takiego zobowiązania finansowego nie będą oczekiwały od nas dostarczenia zaświadczenia o osiąganych dochodach. BIK to nic innego jak Biuro Informacji Kredytowej. W bazie takiej są przechowywane wszystkie informacje odnośnie zaciąganych przez nas zobowiązaniach finansowych. Przy czym informacje te nie są wyłącznie przechowywane, ale również udostępniane. Są one udostępniane wszystkim instytucjom finansowym w sytuacji, gdy wnioskujemy o pozyskanie pożyczki lub kredytu.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments