Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Rychwał

Prasówki

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, umieszczają się przeszłością. Samiec alfa, który wydziela przyjemny zapach kozła, ma wysokie owłosienie pod pachami oraz w mieszkaniach intymnych, stał się lekko passé. Jeżeli współcześni klienci są wątpliwości połączone z goleniem się i depilacją, toż nie zastanawiają się nad tym, czy usuwać włosy, ale jako to spowodować. A rzecz jest ważna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Międzychód

 

Przyczyn zmiany w podejściu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka wytworzyła się w bliskiej głowy w ostatnich dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, jaki nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i wielu innych kosmetyków tradycyjnie kojarzonych z osobami.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na stopach było zajęte wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobie. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” klientów była materiałem tabu. Takie postępowania uważano nie ale za przejaw zniewieścienia i łączono ze możliwościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że skoro natura obdarzyła go bujnym uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W efekcie to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę od osoby. Pomimo to już przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, jaki nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę idącego na basenie czy na plaży w delikatnych i obcisłych kąpielówkach, z których wypadają włosy łonowe. Depilacja jest sprawą indywidualnych upodobań, ale także dobrego okresu kultury i uczucia estetyki. Gdy dzielimy się publicznie, powinniśmy zadbać o nasz profil. Chyba nie każdy mężczyzna pragnie zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia obecne w zasadzie standard. Zwłaszcza w przypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestię potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna być obawa o estetykę okolic intymnych.

Higiena i efektywniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w przypadku kobiet że wtedy zajmować prawo, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny płaci się nie mieć żadnego wpływu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej nasuwają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to pan z długą, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a może oraz z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród klientów najbardziej intensywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W szerokich włosach łatwiej układa się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, chociażby w terminie silnego i stałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu jest te istotne stanowienie dla poprawy jakości seksu. Należy jednak mieć, iż nie stanowi zatem przeważnie obowiązująca zasada. Teoretycznie miękkie i zadbane genitalia winnym być następującą zachętą do prowadzenia seksu oralnego. Wyraża się jednak, że niektóre panie, ale te panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości powiązanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kumplem bądź partnerką, anim podejmiemy jakieś silne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na zdjęcie włosów łonowych, toż zajmujemy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najwygodniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie wykorzystywane jest adeptom intymnej depilacji. Mienie z dedykowanej golarki stanowi w całości eleganckie i przynosi doskonałe efekty. Równie dostępne jest użycie kosmetyku do depilacji. Z tego gatunku kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, gdyż w przypadku bardzo podatnej skóry mogą wywoływać podrażnienia. Zawsze są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i umożliwiają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w mieszkaniach intymnych. Ostatnią z zwykłych dróg, które z przeznaczeniem możemy skorzystać bez przedstawiania się do gabinetu kosmetycznego, jest zachowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy pozwoli ona wygolić skórę bardzo spokojnie i uniknąć zacięć.

Gdy jesteśmy dość odrastających włosów łonowych także ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej drastyczne metody. Tańszą, choć niewątpliwie wielką jest depilacja woskiem. W przypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest właściwie duży. Mówiąc wprost: ból jest mocny, ale mały i staje z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to wykorzystanie depilatora – skuteczność jest cała, a nawet kilka większa.

Jeśli zależy nam na wspaniałym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie każdych włosów na niektórym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie stanowi zatem strategia tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments